O serwisie

Najlepsze przepisy w jednym serwisie

W Internecie jest pełno przepisów kulinarnych. Ale które z nich warto wypróbować? Zpierwszegotloczenia.pl to zbiór sprawdzonych przepisów z najciekawszych polskich blogów kulinarnych. Nie musisz przeglądać setek stron. Codziennie dostarczamy Ci świeżych i smakowitych inspiracji. Serwis wspierają marki ZT Kruszwica: Olej Kujawski i Palma.

 

Konto dla wymagających

Możesz przeglądać zawartość serwisu zpierwszegotloczenia.pl bez rejestracji, jednak jeśli chcesz w pełni wykorzystać wszystkie możliwości tej strony, załóż bezpłatne konto. Dzięki temu:

  • tworzysz listy ulubionych przepisów, które chcesz mieć pod ręką,
  • dwa razy w roku otrzymujesz ekskluzywne e-booki z najlepszymi przepisami na święta,
  • masz dostęp do bezpłatnego Kuriera Kulinarnego z powiadomieniami o najciekawszych przepisach w serwisie.


Poznaj naszych Autorów

"Autorzy" przepisów w serwisie zpierwszegotloczenia.pl to osoby o różnych specjalnościach i gustach kulinarnych. Łączy ich pasja gotowania i chęć dzielenia się przepisami.

Jeśli prowadzisz blog kulinarny i chcesz dołączyć do grona osób, które publikują przepisy w serwisie zpierwszegotloczenia, zarejestruj się na http://zpierwszegotloczenia.pl/zarejestruj-blog. To nie tylko sposób na zdobycie nowych czytelników, ale i przepustka do świata zabaw kulinarnych i akcji specjalnych organizowanych przez sponsora serwisu!

 

Zobacz, co piszą o nas w mediach