Faworki: kruchutkie faworki z piekarnika, przepis

Zdjęcie - FAWORKI: kruchutkie faworki z piekarnika, przepis - Przepisy kulinarne ze zdjęciami Szybkie i chrupiące faworki.
Pyszny przepis na kruchutkie faworki z piekarnika.

Oto wyjątkowy przepis na błyskawiczne faworki z ciasta francuskiego, które udadzą się każdemu! Faworki pieczone w piekarniku są mega kruche, lekkie i mają piękny złoty kolor. Szybkie faworki z piekarnika są niedrogie i bardzo łatwe do zrobienia - przepis idealny na co dzień i od święta!


Faworki - idealny przepis, kiedy na przygotowanie czegoś na słodko masz dosłownie kilka chwil!
Ten przepis na faworki z ciasta francuskiego jest bardzo prosty i właściwie nie da się go zepsuć. Są pyszne i dają dużo radości z jedzenia, nie tylko tym najmłodszym :)

Domowe faworki - poniżej pełny przepis na wyjątkowe faworki z ciasta francuskiego z piekarnika.


Zdjęcie - FAWORKI: kruchutkie faworki z piekarnika, przepis - Przepisy kulinarne ze zdjęciami Faworki z ciasta francuskiego - przepis.
Faworki - szybki i łatwy przepis - składniki:
  • 1 opakowanie ciasta francuskiego
  • cukier puder do posypania

Faworki - jak je przygotować:
Krok 1.
  • Wyjąć ciasto francuskie z opakowania i rozłożyć na blacie lub stolnicy.
  • Nożem lub radełkiem wyciąć z ciasta paski. Na środku każdego paseczka zrobić nacięcie, przez który przełożyć jeden koniec ciasta. Gotowe faworki układać na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia.
  • Blaszkę z faworkami włożyć do piekarnika nagrzanego do 190 stopni na środkową półkę. Piec faworki około 10 minut lub do czasu, aż staną się lekko złociste.
  • Po upieczeniu obficie posypać faworki cukrem pudrem i gotowe :)
Smacznego :)
Zdjęcie - FAWORKI: kruchutkie faworki z piekarnika, przepis - Przepisy kulinarne ze zdjęciami Kruchutkie i delikatne faworki - prosty przepis.
Zdjęcie - FAWORKI: kruchutkie faworki z piekarnika, przepis - Przepisy kulinarne ze zdjęciami Szybkie faworki z piekarnika - domowe i pyszne.

Kategorie przepisów

Podobne przepisy