Kurier Kulinarny nr 37
Za kilka dni rozpocznie się Nowy Rok. Z tej okazji prezentujemy kilka smacznych pomysłów na Sylwestrowe potrawy. Coś lekkiego i smacznego, tak aby nie przeszkadzało w zabawie
Szczęśliwego Nowego Roku!
Aga-aa: Sylwestrowy róg rozmaitości
“Ja przygotowałam, co tu dużo się chwalić, kilka rzeczy, z których jedna, a mianowicie kiełbaski w cieście francuskim znikła od razu
”
Abbra: Paszteciki z pieczarkami
“Podane z gorącym czerwonym barszczykiem są po prostu pyszne! Kruche, z pieczarkowo-cebulowym farszem są świetną przekąską na karnawałową zabawę.”
Aga-aa: Jajka smażone w skorupka
“Są idealne jako przystawka, zarówno na ciepło jak i na zimno. A do tego szybkie do przygotowania.”
Ptasia: Śledzie z grzybami
“Każdy, kto spróbuje tych śledzi, najpierw się zachwyca, a później się uzależnia
”
KasiaC: Czekoladowa Pavlova
“Tort jest pyszny, bardzo chrupiący i lekko ciągnący w środku, a kroi się go idealnie!”
Ten wpis opublikowano dnia środa, Grudzień 30th, 2009 o godzinie 11:43 i należy on do kategorii Kurier Kulinarny. Możesz śledzić komentarze do tego wpisu, korzystając z wątku RSS 2.0. Możesz dodać komentarz albo wysłać sygnał Trackback ze swojej strony.